Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Mon 06/24/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Walter T. Maahs 2 (Len2) 6:00p 8:00p  >Tournament Ball 2019> 9U Fall District Practice    JS 
 Tue 06/25/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Memorial 2 6:00p 8:00p  >Tournament Ball 2019> 8U Fall Gold Practice    KM 
Memorial 3 5:30p 7:00p  >Tournament Ball 2019> 8U Fall Black Practice    ML 
Pryor Lower 5:30p 7:30p  >Tournament Ball 2019> 12U District championship game Championship Game Mt Laurel Tou   MB 
Pryor Upper 5:45p 7:30p  >Tournament Ball 2019> 10U Fall District Practice  9U District - Moving to Pryor  WM 
 Wed 06/26/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Memorial 3 5:30p 7:00p  >Tournament Ball 2019> 8U Fall Black Practice    ML 
Pryor Lower 6:15p 8:00p  >Tournament Ball 2019> 11U Fall District Practice 11U Fall District   RS 
Pryor Upper 6:00p 7:45p  >Tournament Ball 2019> 10U Fall District Practice    KM 
Walter T. Maahs 1 (Len1) 5:00p 7:00p  TBD 8U Districts  1) Mt Laurel v Cinnaminson  KM 
Walter T. Maahs 2 (Len2) 5:00p 7:00p  TBD 8U Districts  2) CHYAA v Delran  KM 
 Thu 06/27/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Memorial 1 6:30p 8:00p  >Tournament Ball 2019> 11U Fall District 10U District 11U Fall District   RS 
Memorial 2 6:00p 8:00p  >Tournament Ball 2019> 8U Fall Gold Practice    KM 
Memorial 3 5:30p 7:00p  >Tournament Ball 2019> 8U Fall Black Practice    ML 
Pryor Lower 5:00p 6:30p  >Tournament Ball 2019> 12U District Practice    KM 
6:30p 8:00p  >Tournament Ball 2019> 12U Tournament Practice    MB 
Pryor Upper 6:00p 8:00p JW >Tournament Ball 2019> 12U Fall District  Game Mt Laurel 11U District   MB 
Walter T. Maahs 1 (Len1) 5:00p 8:00p  TBD 8U Districts  3) Moorestown v W1  KM 
Walter T. Maahs 2 (Len2) 5:00p 8:00p  TBD 8U Districts  4) CH National v W2  KM 
 Fri 06/28/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Pryor Lower 4:30p 7:30p  TBD 12U States  3) Hopewell Valley v Marlton Rec  KM 
8:00p 10:00p  TBD 12U States  1) Burlington Twp v Moorestown  KM 
Pryor Upper 4:30p 7:30p  TBD 12U States  2) Washington Twp v Cinnaminson  KM 
8:00p 10:00p  TBD 12U States  4) Sacred Heart v Egg Harbor Twp  KM 
Walter T. Maahs 1 (Len1) 5:00p 8:00p  TBD 8U Districts  6) L1 v L4  KM 
Walter T. Maahs 2 (Len2) 5:00p 8:00p  TBD 8U Districts  5) L2 v L3  KM 
 Sat 06/29/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Pryor Lower 9:00a 12:00p  TBD 12U States  6) L2 v L1  KM 
Pryor Upper 9:00a 12:00p  TBD 12U States  5) Brick American v W1  KM 
Walter T. Maahs 1 (Len1) 11:00a 7:00p  TBD 8U Districts  7) W3 v W4  KM 
Walter T. Maahs 2 (Len2) 12:00p 3:00p  TBD 8U Districts  8) W5 v W6  KM 
3:00p 6:00p  TBD 8U Districts  9) L7 v W8  KM 
 Sun 06/30/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Pryor Lower 9:00a 12:00p  TBD 12U States  8) W-6 v L-3  KM 
12:30p 2:30p  TBD 12U States  7) L-5 v L-4  KM 
5:00p 7:00p  >Tournament Ball 2019> 12U Tournament Practice    WM 
Pryor Upper 9:00a 12:00p  TBD 12U States  9) W2 v W3  KM 
12:30p 2:30p  TBD 12U States  10) W5 v W4  KM 
Walter T. Maahs 1 (Len1) 9:00a 1:30p  TBD 8U Districts  10) W7 v W9  KM